Reference

 • Ivana Špeldová Touto cestou bych ráda poděkovala za perfektní servis, profesionální přístup celé firmy, zejména p.Urbanovi, vřele doporučuji.
  Ivana Procházková Byla jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit pana Lukáše Urbana. Vše proběhlo velmi rychle a bezvadně. Od zadání po peníze na účtě uplynulo cca 20 dní.
  Ivana Malá Děkuji za spolehlivost a rychlost při prodeji svého bytu a doporučuji dalším klientům
 • Hedvika Filipiová Vážený pane Urbane, děkuji za rychlý prodej mého bytu a za dodržení všeho co jste slíbil. Mohu jen a jen doporučit Vaše služby dalším klientům. Pěkný den
  Marie Schletterová Děkuji za doporučení koupě bytu v Pardubicích a zároveň za rychlé sehnání nájemníka. At´se Vám daří s pozdravem Schletterová
  manželé Kulhánkovi Dobrý den, děkujeme za správné nastavení našich rodinných financí a za Váš profesionální přístup, rádi Vás všude doporučíme.
 • Marta Jiralová Finančního poradce pana Mocanu mi doporučila dcera. Pomohl mi, vyřešit finance, snížit poplatky v bance. Určitě doporučuji nechat si poradit, v dnešní době chtějí všichni jen peníze, ale nikdo neporadí jak je ušetřit. První člověk, který hledá výhody pro klienta a ne pro sebe. Opravdu poradí.
  Pavel Netek Pan Mocanu mi podrobně zanalyzoval moje současné produkty. Vysvětlil mi, jakým způsobem pracují smlouvy a jaké jsou v dnešní době možnosti. Pojistil mě dle mojí životní situace, tak abych nebyl zbytečně přepojištěný a zároveň byl dostatečně krytý v případě úrazu či nemoci. Dnes vím a bylo mi to ukázáno na nedávno zrušených pojistkách se spořením (kombinace pojištění se spořením), proč se těmto produktům vyhýbat, jelikož na konci dostanete takovou sumu, kterou průběžně vložíte do spoření. Když jsem zjistil, že peníze pracují s úrokem 0,5% ročně, divil jsem se, že jsem před lety uzavřel takový nesmysl. Doporučuji setkání, příjemné vystupování, mnoho užitečných informací, nečekejte vnucování pojistek, vše na profesionální úrovni.
  Jiří Harbich Hodně pracovních úspěchů pane Urbane a díky za rychlý a bezproblémový prodej mého bytu.
 • Marie Baťová S přístupem i službami pana Mocanu jsme opravdu spokojeni. Rozebral s námi naši stávající situaci a připravil nám finanční plán přesně podle našich požadavků. Nesnažil se nám vnucovat žádné své vybrané produkty. Všem bych doporučovala prokonzultovat s tímto poradce své rodinné finance.
  Renata Klčová Musím vyslovit pochvalu za profesionální přístup, příjemné vystupování a ochotu pana Mocanu. Doporučuji dalším klientům
  Miroslav Šperka Vážený pane Urbane, chtěl bych Vám takto emailem poděkovat, že jste dokázal náš dům prodat tak rychle. Po tom, co jsme se 7 měsíců trápili při prodeji přes různé portály, jste dokázal náš dům do měsíce prodat. Rádi Vás doporučíme známým. S pozdravem Miroslav Šperka
 • Vladimír Kalaš Poprvé v roce 2008, když jsem se s Vámi setkal, jsem byl velmi skeptický k investicím a pojištění. S odstupem času, jsem rád, že jsem si nechal poradit. Vše co jste tehdy navrhl, bylo jasné a smysluplné. Pravidelně investuji již 7 let a pravidelnost je to nejlepší co jsem mohl udělat. Jsem rád, že jsem přestal spořit přes pojišťovny a využívám je pouze k zajištění rizik. Rizikové pojištění sice moc rád neplatím, ale ať je to jak chce, vím, že když se semnou něco stane, nezůstane má rodina bez prostředků. Přeji, ať se Vám v životě daří, a ať máte spoustu spokojených klientů, jako jsem já s manželkou.