O společnosti

Jsme ryze česká společnost Poradenství CZ s.r.o. Svou činnost jsme zahájili v roce 2007 a našimi hlavními aktivitami jsou poskytování nezávislého poradenství v oblasti realit a financí. Mottem společnosti je Pro Vás vždy to nejlepší. Jsme si jisti v tom, že kvalitní poradenství založené na odborných znalostech, naprosté nezávislosti a kvalifikovanosti poradce je pro každého klienta obrovským přínosem. Věříme v dlouhodobé partnerství mezi klienty a poradcem společnosti a především ve vztah založený na důvěře.

Snažíme se být vždy napřed a přicházet s novinkami, které mají pro Vás přidanou hodnotu. Proto máme v portfoliu exkluzivní produkty z oblasti realit a financí.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Poradenství CZ s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.